Українська світлиця

В наш час Україна викликає небувале зростання інтересу до проблем національної історії, витоків національної культури. Адже ще зовсім недавно ми могли жити відірвані від українського слова, ходити по землі своїх предків не помічаючи краси і неповторності її річок та озер, лісів, гірських масивів, безмежних ланів та чудових краєвидів. Знання свого родоводу, історичних та культурних надбань предків, необхідні не лише для піднесення національної гідності а й для використання кращих традицій у практиці виховання дітей. Наш народ із покоління в покоління передає свій соціальний досвід, своє духовне багатство, свої історичні надбання, створюючи тим самим свою, тільки йому притаманну культуру. Кожна нація, кожен народ, має свої звичаї, свої традиції, що виробляються впродовж багатьох століть освячені віками і становлять національну культуру.

З метою ознайомлення дітей з традиціями українського народу, формування у них почуття прекрасного до виробів української давнини, творів ужиткового мистецтва, було створено кімнату народознавства «Світлиця», де діти поринають у світ давнини, вчяться шанувати, своє, рідне, українське.