Приорітетні напрямки

Приорітетні напрямки роботи ДНЗ

Пріоритетним напрямком роботи КДНЗ я/с «Казка» з 2015р. по 2019 рік є

Художньо – естетичний розвиток дітей дошкільного віку.

Завдання на 2015 – 2016 н.р.

1. Розвивати у дітей творчі художньо – естетичні здібності в різних видах діяльності, формувати практичні вміння та навички: працювати з різними матеріалами, використовувати різні техніки, підбирати відповідні засоби реалізації задуму.

Завдання на 2016 -2017н.р

1. Активізовувати роботу дітей з художньо – естетичних здібностей в різних видах діяльності, продовжувати формувати практичні вміння та навички, використовуючи різні матеріали, різні техніки, підбираючи відповідні засоби реалізації задуму.
  2. Забезпечити фізичне і психічне здоров’я дошкільника.

Завдання на 2017 – 2018 н.р

1. Продовжувати активізовувати роботу дітей з художньо – естетичних здібностей в різних видах діяльності, закріпити формування практичних вмінь та навичок, використовуючи різні матеріали, різні техніки, підбираючи відповідні засоби реалізації задуму.
  2. Сприяти емоційному благополуччю дітей основному показнику їх психічного здоров’я, створити відповідний мікроклімат в дошкільному навчальному закладі.

Завдання на 2019 – 2020 н.р.

1. Продовжувати активізовувати роботу дітей з художньо – естетичних здібностей розвивати, пізнавальні, естетичні і моральні якості, гнучкість і нешаблонність мислення, формувати загальну культуру дитини.
  2. Продовжувати сприяти емоційному благополуччю дітей основному показнику їх психічного здоров’я, створити відповідний мікроклімат в дошкільному навчальному закладі.

Пріоритетним напрямком роботи КДНЗ я/с «Казка» на 2020 – 2021 навчальний рік  є

Художньо – естетичний розвиток дітей дошкільного віку.

Завдання на 2020 – 2021 н.р.

1. Продовжувати роботу над сучасним підходом до художньо – естетичного виховання дошкільників нестандартними та нетрадиційними прийомами творчості. Розвивати спостережливість, активізувати інтерес дітей до навколишнього світу.
  2. Оптимізувати системну роботу з художньо – мовленнєвої діяльності як основи мовленнєвого розвитку дітей.

Проблемне питання:

Робота з художньо- мовленнєвої діяльності в дошкільному навчальному закладі.

Мета: Продовжувати з інноваціями у сфері художньо – мовленнєвої діяльності та впроваджувати їх у практику роботи, удосконалювати професійні уміння щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку.